Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Додава be-x-old:1984 (Раман)
с (r2.6.4) (Бот Менува: pt:Nineteen Eighty-Four)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be-x-old:1984 (Раман))
[[bn:নাইন্টিন এইটি-ফোর]]
[[be:1984, раман]]
[[be-x-old:1984 (Раман)]]
[[bg:1984 (книга)]]
[[bar:1984 (Roman)]]
[[bs:1984 (roman)]]
[[bg:1984 (книга)]]
[[ca:1984 (novel·la)]]
[[cs:1984 (román)]]
127.177

уредувања

Прегледник