Разлика помеѓу преработките на „Вартоломеј I Цариградски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ro:Bartolomeu I al Constantinopolului
с (r2.7.2) (Робот: Менува en:Patriarch Bartholomew I of Constantinople)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ro:Bartolomeu I al Constantinopolului)
[[pl:Bartłomiej (patriarcha Konstantynopola)]]
[[pt:Bartolomeu I de Constantinopla]]
[[ro:Bartolomeu I al Constantinopolului]]
[[ru:Варфоломей I (Патриарх Константинопольский)]]
[[simple:Patriarch Bartholomew I of Constantinople]]
126.979

уредувања

Прегледник