Категорија:Ахајско Кнежевство: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава es:Categoría:Principado de Acaya
с (Робот: Додава ca:Categoria:Principat d'Acaia)
с (Робот: Додава es:Categoría:Principado de Acaya)
[[el:Κατηγορία:Πριγκιπάτο της Αχαΐας]]
[[en:Category:Principality of Achaea]]
[[es:Categoría:Principado de Acaya]]
[[fr:Catégorie:Principauté d'Achaïe]]
[[ja:Category:アカイア公国]]
85.496

уредувања

Прегледник