Карл Линеј: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава stq:Carolus Linnaeus; козметички промени
с (r2.6.4) (Робот: Менува mhr:Линне Карыл)
с (r2.7.3) (Робот: Додава stq:Carolus Linnaeus; козметички промени)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Лине, Карл}}
 
[[Категорија:Биологија]]
[[Категорија:Шведски научници]]
[[sa:केरोलस् लीनियस्]]
[[sco:Carolus Linnaeus]]
[[stq:Carolus Linnaeus]]
[[scn:Carolus Linnaeus]]
[[simple:Carolus Linnaeus]]

Прегледник