Сава Петровиќ Његош: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 45 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава sr:Сава Петровић Његош
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sr:Сава Петровић Његош)
[[Категорија:Династија Петровиќ-Његош]]
{{Династија Петровиќ-Његош}}
 
[[cs:Sava II. Petrović-Njegoš]]
[[en:Sava II Petrović-Njegoš]]
[[pl:Sawa Petrowicz]]
[[ru:Савва Петрович]]
[[sr:Сава Петровић Његош]]
[[sh:Sava Petrović Njegoš]]
127.138

уредувања

Прегледник