Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2003 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 2003.
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 2003)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 2003.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:২০০৩-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 2003 годзе]]
[[bs:Kategorija:2003Rođeni rođenja2003.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 2003]]
[[cs:Kategorie:Narození 2003]]
85.496

уредувања

Прегледник