Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1529 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1529.
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1529-ben született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1529.)
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1529 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1529 годзе]]
[[bs:Kategorija:1529Rođeni rođenja1529.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1529]]
[[cs:Kategorie:Narození 1529]]
85.496

уредувања

Прегледник