Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1209 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1209.
с (r2.7.2) (Робот: Брише bs:Kategorija:1209 smrti)
с (r2.7.3) (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1209.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১২০৯-এ মৃত্যু]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1209 годзе]]
[[bs:Kategorija:Umrli 1209.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1209]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1209]]
3.109

уредувања

Прегледник