Разлика помеѓу преработките на „Убава наша татковино“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[[da:Lijepa nasa domovino]]
[[de:Lijepa naša domovino]]
[[dsb:Lijepa naša domovino]]
[[el:Ljepa naša Domovino]]
[[en:Lijepa naša domovino]]
[[it:Lijepa naša domovino]]
[[he:המנון קרואטיה]]
[[jv:Lijepa nasanaša Domovinodomovino]]
[[la:Lijepa nasa domovino]]
[[lt:Kroatijos himnas]]
[[vo:Lijepa naša domovino]]
[[yo:Lijepa naša domovino]]
[[zh:我们美丽的祖国 (克罗地亚)]]
24.401

уредување

Прегледник