Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1841 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1841.
с (Робот: Брише bs:Kategorija:1841 smrti (deleted))
с (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1841.)
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1841 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1841 годзе]]
[[bs:Kategorija:Umrli 1841.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1841]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1841]]
85.496

уредувања

Прегледник