Прејди на содржината

Категорија:Родени во 1012 година: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1012.
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1012-ben született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1012.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১০১২-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1012 годзе]]
[[bs:Kategorija:1012Rođeni rođenja1012.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1012]]
[[cs:Kategorie:Narození 1012]]
85.496

уредувања