Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1571 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1571.
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pdc:Abdeeling:Gschtaerewe 1571)
с (r2.7.2) (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1571.)
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1571 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1571 годзе]]
[[bs:Kategorija:1571Umrli smrti1571.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1571]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1571]]
[[uk:Категорія:Померли 1571]]
[[vi:Thể loại:Mất 1571]]
[[war:CategoryKaarangay:Mga namatay han 1571]]
[[zh:Category:1571年逝世]]
11.372

уредувања

Прегледник