Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1543 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1543.
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1543-ban elhunyt személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1543.)
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1543 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1543 годзе]]
[[bs:Kategorija:1543Umrli smrti1543.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1543]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1543]]
85.496

уредувања

Прегледник