Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1882 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1882.
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1882-ben elhunyt személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1882.)
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1882 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1882 годзе]]
[[bs:Kategorija:1882Umrli smrti1882.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1882]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1882]]
85.496

уредувања

Прегледник