Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2006 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 2006.
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 2006)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 2006.)
[[ar:تصنيف:مواليد 2006]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 2006 годзе]]
[[bs:Kategorija:2006Rođeni rođenja2006.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 2006]]
[[cs:Kategorie:Narození 2006]]
85.496

уредувања

Прегледник