Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1603 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1603.
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1603-ban elhunyt személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1603.)
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1603 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1603 годзе]]
[[bs:Kategorija:1603Umrli smrti1603.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1603]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1603]]
85.496

уредувања

Прегледник