Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1841 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Брише bs:Kategorija:1841 smrti (deleted)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1841-ben elhunyt személyek)
с (Робот: Брише bs:Kategorija:1841 smrti (deleted))
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1841 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1841 годзе]]
[[bs:Kategorija:1841 smrti]]
[[br:Rummad:Marvioù 1841]]
[[cs:Kategorie:Úmrtí 1841]]
85.496

уредувања

Прегледник