Прејди на содржината

Категорија:Родени во 1236 година: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1236.
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1236-ban született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1236.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১২৩৬-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1236 годзе]]
[[bs:Kategorija:1236Rođeni rođenja1236.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1236]]
[[cs:Kategorie:Narození 1236]]
85.496

уредувања