Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава dsb:Geografiske koordinaty
с (r2.7.1) (Робот: Додава hsb:Geografiske koordinaty)
с (r2.7.1) (Робот: Додава dsb:Geografiske koordinaty)
[[da:Geografiske koordinater]]
[[de:Geographische Koordinaten]]
[[dsb:Geografiske koordinaty]]
[[et:Geograafilised koordinaadid]]
[[el:Γεωγραφικές συντεταγμένες]]
86.434

уредувања

Прегледник