Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 10 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Робот: Менува no:Den tyske invasjonen av Sovjetunionen)
с (Робот: Додава kk:Барбаросса жоспары)
[[he:מבצע ברברוסה]]
[[ka:ოპერაცია ბარბაროსა]]
[[kk:Барбаросса жоспары]]
[[lt:Barbarosos operacija]]
[[hu:Barbarossa hadművelet]]
85.496

уредувања

Прегледник