Разлика помеѓу преработките на „Размножување“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ast:Reproducción
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.150 (разговор), вратено на последната верзија на Brest)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ast:Reproducción)
[[ar:تكاثر]]
[[an:Reproducción]]
[[ast:Reproducción]]
[[zh-min-nan:Seⁿ-thoàⁿ]]
[[be:Размнажэнне]]
5.331

уредување

Прегледник