Прејди на содржината

Јаглен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ast:Carbón
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава chy:Ho'ose)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ast:Carbón)
[[an:Carbón]]
[[as:কয়লা]]
[[ast:Carbón]]
[[ay:K'illima]]
[[az:Daş kömür]]
5.331

уредување