Печ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава tpi:Pécs
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува be:Горад Печ, Венгрыя)
с (r2.7.1) (Робот: Додава tpi:Pécs)
[[oc:Pécs]]
[[pnb:پیچ (شہر)]]
[[tpi:Pécs]]
[[pl:Pecz]]
[[pt:Pécs]]
4.138

уредувања

Прегледник