Прејди на содржината

Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава sr:Лауд (округ)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава cs:Hrabství Louth; брише: ja:ラオース州 (strongly connected to mk:Лиш))
с (Робот: Додава sr:Лауд (округ))
[[simple:County Louth]]
[[sk:Grófstvo Louth]]
[[sr:Лауд (округ)]]
[[fi:Louth]]
[[sv:Louth]]
85.496

уредувања