Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Франкфурт на Мајна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.5) (Бот Менува: war:Category:Frankfurt
с (r2.7.2) (Робот: Додава cy:Categori:Frankfurt)
с (r2.6.5) (Бот Менува: war:Category:Frankfurt)
[[ms:Kategori:Frankfurt]]
[[nl:Categorie:Frankfurt am Main]]
[[ja:Categoryカテゴリ:フランクフルト・アム・マイン]]
[[no:Kategori:Frankfurt]]
[[nn:Kategori:Frankfurt am Main]]
[[vi:Thể loại:Frankfurt am Main]]
[[vls:Categorie:Frankfurt am Main]]
[[war:KaarangayCategory:Frankfurt]]
[[zh:Category:法兰克福]]
3.967

уредувања

Прегледник