Корисник:Toci: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|}
 
{| cellspacing='1' style='width:255px;background:#000000555555;'
| style="width:45px;height:45px;background:#000000555555;text-align:center;font-size:14pt;" | [[Слика:Gravura1594.gif|60px]]
| style='font-size:8pt;color: white;text-align:center;padding:4pt;line-height:1.25em;' | Корисникот е [[Скопје|<span style='color: white'>скопјанец</span>]].
|}
287

уредувања

Прегледник