Корисник:Toci: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 103 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Е-пошта за контакт тоци(мајмунче)он.нет.мк.
 
<div style='float:leftright;border:black 1px;margin-left:1px;margin-right:10px;margin-top:10px;margin-bottom:1px;'>
 
{| cellspacing='1' style='width:180px;background:yellow;border:solid #FFCC00 1px;margin-left:3px;margin-right:3px;margin-top:3px;margin-bottom:3px;'
| style="width:45px;height:45px;background:yellow;text-align:center;font-size:14pt;" | [[Слика:Flag_of_Macedonia.png|60px]]
| style="font-size:8pt;text-align:center;padding:4pt;line-height:1.25em;" | Корисникот е [[Македонци|<span style='color: black'>Mакедонeц</span>]].
|}
 
{| cellspacing='0' style='width:180px;background:yellowgold;border:solid #FFCC00 1px;margin-left:3px;margin-right:3px;margin-top:3px;margin-bottom:3px'
| style='width:60px;height:60px;background:yellowgold;text-align:center;font-size:14pt' | [[Слика:Dont_you_fyrom_me.png|60px]]
| style='font-size:8pt;text-align:center;padding:2pt;line-height:1.25em' | Корисникот се залага за употреба на уставното име на '''[[Република Македонија|<span style='color: black'>Република Македонија</span>]]'''.
|}
 
{| cellspacing='0' style='width:180px;background:#6699CCwhite; border:solid #000000 1px'
| style='width:60px;height:60px;background:#6699CCwhite;text-align:center;font-size:14pt;' | [[Слика:Da Vinci Vitruve Luc ViatourChristianEyeOfProvidence.jpgpng|60px]]
| style='font-size:8pt;text-align:center;padding:4pt;line-height:1.25em;' | '''Корисникот е ''' [[архитект|<span style='color: whiteDarkRed'>архитект</span>]]'''.
|}
 
{| cellspacing='1' style='width:180px;background:#000000;margin-left:3px;margin-right:3px;margin-top:3px;margin-bottom:3px'
| style="width:45px;height:45px;background:#000000;text-align:center;font-size:14pt;" | [[Слика:The Earth seen from Apollo 17.jpg|60px]]
| style="font-size:8pt;color:white;text-align:center;padding:4pt;line-height:1.25em;" | Корисникот се залага за соживот со '''[[Земја|<span style='color: white'>планетата Земја</span>]]'''. Рециклирајте, поправајте, штедете и мислите на генерациите што доаѓаат.
287

уредувања

Прегледник