Корисник:Toci: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 642 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
(Ја бришам целата содржина на страницата)
Нема опис на уредувањето
{{Babel-7|mk|en-5|sr-3|hr-3|bs-3|bg-2|sv-3|}}
 
Тоци е скратено име од Тодор. Роден сум 1976 во Скопје, имам дипломирано на Архитектонскиот факултет во Скопје во 2003. Во 2007 магистрирав одржлива инфраструктура и инжинерство на животната средина на Кралскиот институт на технологија во Стокхолм, во Шведска од каде ги пишувам статиите.
 
Е-пошта за контакт тоци(мајмунче)он.нет.мк.
287

уредувања

Прегледник