Корисник:Toci: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 46 бајти ,  пред 14 години
Ја бришам целата содржина на страницата
Нема опис на уредувањето
(Ја бришам целата содржина на страницата)
{{Babel-7||mk|en-5|sr-5|hr-5|bs-5|bg-3|sv-4|}}
287

уредувања

Прегледник