Прејди на содржината

Популарна култура: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава id:Budaya popular
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Cultura popular)
с (r2.7.2) (Робот: Додава id:Budaya popular)
[[ko:대중문화]]
[[hr:Popularna kultura]]
[[id:Budaya popular]]
[[it:Cultura di massa]]
[[he:תרבות פופולרית]]
5.331

уредување