Разлика помеѓу преработките на „1772“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава vls:1772
с (r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १७७२)
с (r2.7.1) (Робот: Додава vls:1772)
[[bh:१७७२]]
[[bcl:1772]]
[[bg:1772]]
[[bs:1772]]
[[br:1772]]
[[bg:1772]]
[[ca:1772]]
[[cv:1772]]
[[vo:1772]]
[[wa:1772]]
[[vls:1772]]
[[war:1772]]
[[yo:1772]]
86.434

уредувања

Прегледник