Разлика помеѓу преработките на „’Рбетници“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 9 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ta:முதுகெலும்பி
с (r2.7.2+) (Робот: Менува hi:कशेरुकी जन्तु)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ta:முதுகெலும்பி)
[[sv:Ryggradsdjur]]
[[tl:Bertebrado]]
[[ta:முதுகெலும்பி]]
[[ta:முதுகெலும்பிகள்]]
[[tt:Умырткалылар]]
[[te:సకశేరుకాలు]]
126.849

уредувања

Прегледник