Предлошка:Инфокутија град во Јапонија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Робот: Додава simple:Template:Infobox City Japan)
с (Робот: Додава id:Templat:Infobox kota Jepang; менува simple:Template:Infobox city Japan)
[[es:Plantilla:Ficha de localidad de Japón]]
[[fr:Modèle:Infobox Ville du Japon]]
[[id:Templat:Infobox kota Jepang]]
[[lv:Veidne:Japānas pilsētas infokaste]]
[[ms:Templat:Infobox City Japan]]
[[pt:Predefinição:Info/Cidade do Japão]]
[[ru:Шаблон:НП-Япония]]
[[simple:Template:Infobox Citycity Japan]]
[[sr:Шаблон:Град у Јапану]]
[[fi:Malline:Japanin kaupunki]]
85.496

уредувања

Прегледник