Крал на Рим: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава it:Rex (storia romana)
с (Робот: Брише sr:Краљ Рима (deleted))
с (Робот: Додава it:Rex (storia romana))
[[fr:Liste des rois de Rome]]
[[ko:로마 왕정의 왕]]
[[it:Rex (storia romana)]]
[[ka:რომის მეფეების სია]]
[[la:Reges Romani]]
85.496

уредувања

Прегледник