Разлика помеѓу преработките на „1693“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише wa:1693
с (r2.7.2) (Бот Додава: gan:1693年, ne:सन् १६९३, wa:1693)
с (r2.7.2) (Робот: Брише wa:1693)
[[bh:१६९३]]
[[bcl:1693]]
[[bg:1693]]
[[bs:1693]]
[[br:1693]]
[[bg:1693]]
[[ca:1693]]
[[cv:1693]]
[[vi:1693]]
[[vo:1693]]
[[wa:1693]]
[[war:1693]]
[[yi:1693]]
11.372

уредувања

Прегледник