Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2000“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ko:유로비전 송 콘테스트 2000
с (r2.7.2) (Робот: Додава ky:Еврокөрүнүү ыр сынагы 2000; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:유로비전 송 콘테스트 2000)
[[eo:Eŭrovido-Kantokonkurso 2000]]
[[fr:Concours Eurovision de la chanson 2000]]
[[ko:유로비전 송 콘테스트 2000]]
[[hr:Pjesma Eurovizije 2000.]]
[[is:Söngvakeppni evrópskra sjónvarpsstöðva 2000]]
34.422

уредувања

Прегледник