Јужен Поларен Круг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава lt:Pietų poliaratis
с (r2.6.4) (Робот: Менува la:Circulus Antarcticus)
с (r2.7.2) (Робот: Додава lt:Pietų poliaratis)
[[la:Circulus Antarcticus]]
[[lv:Dienvidu polārais loks]]
[[lt:Pietų poliaratis]]
[[hu:Déli-sarkkör]]
[[mr:अंटार्क्टिक वृत्त]]
5.830

уредувања

Прегледник