Категорија:1020-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува war:Category:1020 nga dekada
с (r2.7.2) (Робот: Додава no:Kategori:Hendelser i 1020-årene)
с (r2.7.1) (Робот: Менува war:Category:1020 nga dekada)
[[uk:Категорія:1020-ті]]
[[vi:Thể loại:Thập niên 1020]]
[[war:KaarangayCategory:1020 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 1020]]
[[zh-yue:Category:1020年代]]
86.434

уредувања

Прегледник