Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Кина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува nds-nl:Kattegerie:China, war:Category:Tsina
с (r2.7.2+) (Робот: Додава xmf:კატეგორია:ჩინეთი)
с (r2.7.1) (Робот: Менува nds-nl:Kattegerie:China, war:Category:Tsina)
[[na:Category:Tsiene]]
[[nl:Categorie:China]]
[[nds-nl:KategorieKattegerie:China]]
[[ja:Category:中国]]
[[nap:Categurìa:Cina]]
[[fiu-vro:Katõgooria:Hiina]]
[[vls:Categorie:China]]
[[war:KaarangayCategory:Tsina]]
[[yo:Ẹ̀ka:Ṣáínà]]
[[zh-yue:Category:中國]]
1.364

уредувања

Прегледник