Разлика помеѓу преработките на „1931“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 30 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Брише ang:1931 (deleted), cbk-zam:1931 (deleted)
с (r2.7.2+) (Бот Менува: ne:सन् १९३१)
с (Робот: Брише ang:1931 (deleted), cbk-zam:1931 (deleted))
[[af:1931]]
[[am:1931 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1931]]
[[ar:ملحق:1931]]
[[an:1931]]
[[cv:1931]]
[[cs:1931]]
[[cbk-zam:1931]]
[[co:1931]]
[[cy:1931]]
85.496

уредувања

Прегледник