Разлика помеѓу преработките на „1999“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 30 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Брише ang:1999 (deleted), cbk-zam:1999 (deleted)
с (Робот: Брише ang:1999 (deleted), cbk-zam:1999 (deleted))
[[af:1999]]
[[am:1999 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1999]]
[[ar:ملحق:1999]]
[[an:1999]]
[[ceb:1999]]
[[cs:1999]]
[[cbk-zam:1999]]
[[co:1999]]
[[cy:1999]]
85.496

уредувања

Прегледник