Разлика помеѓу преработките на „Светска турнеја UCI 2011“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
|{{flagicon|Канада}} [[Гран при Монтреал 2011|ГП де Монтреал]]
|11 Сеп
|{{flagathlete|[[Руј КостаКошта (велосипедист)|Руј КостаКошта]]|ПОР}} <br/>(80 pts)
|{{flagathlete|[[Пјерик Федриго]]|ФРА}} <br/>(60 pts)
|{{flagathlete|[[Филип Жилбер]]|БЕЛ}} <br/>(50 pts)

Прегледник