Разлика помеѓу преработките на „Движење на неврзаните“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува el:Κίνημα των Αδεσμεύτων
с (r2.7.1) (Робот: Менува el:Κίνημα των Αδεσμεύτων)
[[de:Bewegung der Blockfreien Staaten]]
[[et:Mitteühinemisliikumine]]
[[el:Κίνημα των αδεσμεύτωνΑδεσμεύτων]]
[[en:Non-Aligned Movement]]
[[es:Movimiento de Países No Alineados]]
386

уредувања

Прегледник