Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава oc:Coordenadas geograficas)
[[ar:نظام الإحداثيات الجغرافية]]
[[an:Coordenatas cheograficas]]
[[as:ভৌগোলিক স্থানাংক পদ্ধতি]]
[[ast:Sistema de Coordenaes Xeográfiques]]
[[az:Coğrafi koordinat sistemi]]
85.496

уредувања

Прегледник