Разлика помеѓу преработките на „Седмица“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува lez:Гьафте
с (r2.7.2) (Робот: Додава lez:ГЬафте)
с (r2.7.1) (Робот: Менува lez:Гьафте)
[[lad:Semana]]
[[lbe:Нюжмар (арулва гьант)]]
[[lez:ГЬафтеГьафте]]
[[lo:ອາທິດ]]
[[la:Hebdomas]]
4.138

уредувања

Прегледник