Веспрем (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува eo:Veszprém
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Veszprém (comitat))
с (r2.7.1) (Робот: Менува eo:Veszprém)
[[en:Veszprém County]]
[[es:Veszprém (condado)]]
[[eo:Veszprém (departemento)]]
[[fr:Veszprém (comitat)]]
[[gl:Condado de Veszprém]]
4.138

уредувања

Прегледник