Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Св. Кирил и Методиј““

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Универзитет у Скопљу)
с
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Универзитет
|name = Универзитет „Св. Кирил и Методиј“
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.ukim.edu.mk/ ОфицијалноОфицијална веб-местостраница на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“]
 
{{уким-никулец}}

Прегледник