Разлика помеѓу преработките на „Карлови Вари“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува hsb:Karlowe Wary
с (r2.7.1) (Бот Додава: roa-rup:Carlovi Vari)
с (r2.7.2) (Робот: Менува hsb:Karlowe Wary)
[[az:Karlovı Varı]]
[[be:Горад Карлавы Вары]]
[[br:Karlovy Vary]]
[[bg:Карлови Вари]]
[[br:Karlovy Vary]]
[[ca:Karlovy Vary]]
[[cs:Karlovy Vary]]
[[fr:Karlovy Vary]]
[[ko:카를로비바리]]
[[hsb:KarlovyKarlowe VaryWary]]
[[hr:Karlovy Vary]]
[[it:Karlovy Vary]]

Прегледник