Оникс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ca:Ònix
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава eo:Onikso)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ca:Ònix)
[[be-x-old:Онікс]]
[[bg:Оникс]]
[[ca:Ònix]]
[[cs:Onyx]]
[[da:Onyx]]
4.138

уредувања

Прегледник