Прејди на содржината

Твитер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ckb:توویتەر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(не е twits туку tweets :))
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:توویتەر)
[[sk:Twitter]]
[[so:Twitter]]
[[ckb:توویتەر]]
[[sr:Твитер]]
[[sh:Twitter]]
4.138

уредувања